Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BÉRGÉP FLOTTAMENEDZSER

  • Huntraco Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.
  • Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Flottakezelő
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Multilingual Customer Service and Supply Chain Coordinator

Randstad Hungary Kft.

Innovation is our journey to keep discovering. ...
Budapest

Logisztikai igazgató (Fejér megye)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A teljes anyagáramlás összefogá...
Székesfehérvár

Műszaki projekt koordinátor - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör: Ebben a munkakörben az Ön feladatai...
Pest, Budapest