Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérelszámoló

  • CPL JOBS
  • Rábahídvég, Vas
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Nemzetközi partnercégünk német ügyfelek részére biztosít teljeskörű szolgáltatást SAP támogatás, dokumentum-digitalizáció, bérszámfejtés és gépjármű-biztosítás területen. Folyamatosan bővülő csapatukba keressük az új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyféllel és ügyfélszolgálattal
  • bérszámfejtési adatok előkészítése, rögzítése és ellenőrzése a bérszámfejtő rendszerben
  • iktatás, és feljegyzések karbantartása
  • időadat ellenőrzés, munkavállalói szabadságok karbantartása és ellenőrzése
  • kimutatások és statisztikák készítése
  • postázás, sokszorosítás, általános ügyintézői feladatok ellátása
  • dolgozók be- és kiléptetése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • MS Office felhasználó ismeretek és gyakorlat (Excel, Outlook, Word)
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Ügyfélközpontú, udvarias magatartás, nyílt kommunikáció
  • Pontos, részletekre ügyelő, proaktív hozzáállás
  • Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Törvényi előírások, jogszabályok ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Cafetéria; céges buszjárat, vagy bejárási támogatás; Sportkártya
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör

Munkavégzés helye: Rábahídvég

Jelentkezéseket várjuk!

Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre