Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérelszámoló, TB ügyintéző

  • BMH Nonprofit Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A BMH Nonprofit Kft. 1 fő munkatársat keres

BÉRELSZÁMOLÓ, TB ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • a munkavállalók bejelentése, dolgozói nyilvántartás vezetése
  • új dolgozók rendszerbe való felvitele, naprakész nyilvántartása
  • teljes körű bérszámfejtés, letiltások kezelése
  • havi járulékbevallás elkészítése
  • bérfeladás
  • statisztikák elkészítése
  • kiléptetés, leszámoltatás, munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • táppénz, betegszabadság, CSED, GYED, teljes körű számfejtése
  • szükséges társadalombiztosítási statisztikák megküldése a megfelelő hatóság felé

Elvárás:

  • szakirányú, legalább középfokú iskolai végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat
  • határozottság, pontosság, terhelhetőség, magabiztosság
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés
  • HR végzettség vagy HR ügyintézői tapasztalat
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • NEXON programismeret

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre