Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BÉRAUTÓ ÜGYINTÉZŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

Megbízónk VECSÉSI irodájának bővítéséhez munkatársat keresünk BÉRAUTÓ ÜGYINTÉZŐ munkakörbe

Jártas vagy az autók világában, nem félsz megszólalni angolul és változatos munkára vágysz? Szereted a jövős-menős, intézkedős munkakört és az önállóságot? Felelősséget tudsz vállalni egy fiatalos csapat tagjaként a munkádért és cégünk jó hírnevéért? Igényes vagy és precíz az adminisztrációban?
Akkor Téged keresünk!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, a betanítás biztosított!

Főbb feladatok:
  • Cégünk autóflottájának bérbeadásához kapcsolódó teljes körű tevékenység ellátása
  • Gépjárművek felkészítése, átadása, visszavétele, szükséges dokumentációk elkészítése
  • Érkező utasok fogadása, támogatása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Jártasság/érdeklődés az autók iránt
  • Elfogadható angol nyelvtudás (napi szintű használat)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kulturált megjelenés
  • Aktív személyiség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú, főállású munkalehetőség
  • Kellemes irodai munkakörnyezet a Liszt Ferenc repülőtér mellett
  • Kiemelkedő fizetés, egyéb juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkabeosztás (időnként éjszakai munkavégzés szükséges)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed ,jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre