www.cvonline.hu
Bérautó ügyintéző

Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Az autóparkkal kapcsolatos hatósági, okmányirodai, banki, biztosítói, külső szolgáltatói ügyintézés
  • Bérleti ajánlatok és módosításainak bekérése/elkészítése és kommunikálása
  • Ügyféladatbázis kezelése, frissítése, karbantartása, ellenőrzése, adatrögzítés
  • Gépjárműpark nyilvántartása, frissítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi)
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélkapcsolati területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemlélet, rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség
  • Csapatban gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Hosszútávú együttműködés lehetősége
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 1221 Budapest, Hajó utca 3./Kártya utca 1-3.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Pénzügyi asszisztens, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs
Régió XXII. kerület
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű