www.cvonline.hu

Bér, TB és munkaügyi ügyintéző (Békéscsaba)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.08.17.
Hirdetés azonosító: 1345836

Saját csapatunkba keresünk kollégákat a következő munkakörre :

Feladatok:

  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Belépőcsomagok kezelése, ellenőrzése és rögzítése
  • A vállalat humán erőforrásának bérszámfejtése
  • Munkaszerződések kezelése
  • Kiléptetések előkészítése
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • Partnercégekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Bér-és TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office programok magas szintű ismerete, elsősorban Excel
  • BaBér program ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Iratkozzon fel állásértesítőre