Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bér és TB ügyintéző munkatárs - Kecskemét

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztője és szolgáltatója bér és TB ügyintéző munkatársakat keres KECSKEMÉTRE.

Pozíció leírása / Job description

Munkaköri feladatok:
• bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
• bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
• cafetéria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
• ügyféltámogatási feladatok ellátása
• kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

• OKJ végzettség megléte (bér és/vagy TB)
• bérszámfejtési szakterületen szerzett 1-2 év tapasztalat
• a feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása
• felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:
• NEXON programok ismerete
• bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat
• ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, kiszámítható munkahely
- Családias szervezeti kultúra
- Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás
- Előrelépési lehetőség
- Modern, korszerű iroda

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre