Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

BÉR ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

(HR7778283X)

Fontos számodra a személyes motivációkat szem előtt tartó magyar vállalati kultúra?
Célod, hogy idődet és energiádat arra összpontosítsd, amit a leginkább kedvelsz?
Azzal szeretnél foglalkozni amihez a leginkább értesz?
CSATLAKOZZ A BACK OFFICE CSAPATUNKHOZ!

MEGBÍZÓNK:

A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva. Helyed egy 9 fős csapatban lesz, ahol sok-sok kisebb és jó néhány nagyobb létszámú projekt közül választjuk ki és határozzuk meg közösen az általad kezelendő projekt portfóliót. Feladatod lesz, hogy a projektjeid bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos teendőit teljes körűen és önállóan ellásd, melyben a folyamatos fejlődésre inspiráló kimagasló szakmai tapasztalattal rendelkező bér- és pénzügyi csapat lesz a segítségedre.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest II. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Változatos projektek, amelyek kapcsán ugyanúgy előfordulnak komplex esetek, amelyek magas szakmai hozzáadott értéket és elmélyülést igényelnek, ahogy egyszerűek is
  • Fizetett szakmai képzések és rendszeres, célzott belső képzések
  • Ha szeretnéd, lehetőséged lesz teljeskörű felelősséget vállalni projektjellegű feladatokra vonatkozóan

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • A kezelt projektjeinkre vonatkozóan a bérszámfejtési és társadalombiztosítási funkciót önállóan látjuk el és teljes körűen végezzük. A bérszámfejtés&TB ügyintézés magas minőségét a területre vonatkozó folyamatok és ellenőrzési gyakorlatok betartásával szavatoljuk.
  • Abban hiszünk, a tudásnak akkor van értéke, ha megosztjuk. Ezért szorosan együttműködünk az egyes projektek szakmailag releváns kapcsolattartóival, illetve munkaügyi „mentorként” támogatjuk a társosztályokon dolgozó kollégákat, hogy valódi értéket tudjunk teremteni, mind Get Work Trend, mind a Partnercégeink számára.
  • A Partnercégekkel való közvetlen kapcsolattartáskor törekszünk munkaügyi tanácsadóként segíteni az egyes konkrét esetek megoldását, és kielégíteni a bérszámfejtési, társadalombiztosítási és általános munkaügyi igényeiket
  • Követjük a munkaügyi folyamatokat és azokat be is tartatjuk a szervezetben dolgozó munkatársakkal
  • Támogatjuk a munkaügyi koordinációs és szervezési tevékenységet is

AMIT ELVÁRUNK:

  • Legalább 2 év átfogó bérszámfejtői és társadalombiztosítási ügyintézői tapasztalatod van
  • Legyél elkötelezett a szakmai igényesség és a hosszú távú partnerkapcsolatok kialakítása iránt
  • Találj kihívást az összetett munkaügyi esetekben, amelyek megoldásában erős analitikus képességed segít majd
  • Szeresd a folyamat centrikus működést

Ha többre vagy kíváncsi, megismernéd közelebbről a csapatunkat és úgy érzed, hogy RÁD lett szabva hirdetésünk, küldd el önéletrajzodat, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudod!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

BÉR ÉS TB ÜGYINTÉZŐ (HR7778283X)

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása