Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bér és társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 16 napja lejárt

Otthon vagy a bérszámfejtésben? Van is benne tapasztalatod? Szeretnél egy jókedvű és dinamikus csapat tagja lenni? Több, mint 10 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát budapesti csapatába

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése;
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • Szakirányú végzettség;
  • Magas szintű NEXON humánügyviteli szoftver ismeret;
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Megbízható személyiség, önálló munkavégzés;
  • Csapatmunkára való képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria;
  • Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés;
  • Kulturált munkakörnyezet és jó csapat;
  • 4-6 órás részmunkaidő;
  • Határozatlan idejű szerződés.
  • Extra születésnapi szabadság

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre