Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bér és munkaügyi munkatárs

  • Veolia Energia Magyarország Zrt.
  • Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 37 napja lejárt

Veolia Energia Magyarország Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja
Munkaügyi Osztályának Bér és TB Csoportjára

pozícióba keres munkatársat
2 év határozott időre teljes munkaidőbe

FELADATOK:

  • Bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Adó- és járulékbevallás elkészítése
  • Munkatársak beléptetése, kiléptetése
  • Adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • Főkönyvi feladás elkészítése
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás bér- és munkaügyi kérdésekben.

ELVÁRÁSAINK:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Talpraesett, terhelhető, pozitív személyiség, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • TB és bérügyintézői végzettség
  • LOGA bérszámfejtő program ismerete
Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre