www.cvonline.hu

Belső Termékmenedzser (Pomáz)

  • A hirdetés 188 napja lejárt

Pozíció leírása:

Vevőkkel történő kapcsolattartás;
Árajánlatok elkészítése, adminisztrációja;
Rendelések felvitele az ezekhez kapcsolódó cégen belüli egyeztetések lebonyolítása;
Cikk és vevőtörzs adatainak felvitele, karbantartása;
Vevői reklamációkhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése;
Saját és Vevői készárukészletek nyomon követése, kezelése;
Vevői rendelésekhez kapcsolódó számlázási feladatok ellátása;
Külső forrásból származó kereskedelmi termékek beszerzésének adminisztrációja.

Követelmények:

Min. érettségi
Német középfokú és angol kommunikációképes ismerete
MsOffice

Előny:

Egyéb idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Pest megye. Pomáz

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és/vagy angol nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Jó kapcsolatteremtő képesség és együttműködési készség
Precizitás
Elkötelezettség

Helyek Pomáz
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre