Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső kommunikációs szenior szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.08.13.
Jelentkezési határidő: 2019.09.12.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres

Belső kommunikációs csapatunkba keresünk novemberi kezdéssel egy év határozott időre proaktív, önálló, többéves tapasztalattal rendelkező munkatársat. Előny, ha van kifejezetten belső kommunikációban szerzett vállalati tapasztalatod, szeretsz a napi munka mellett új, kreatív ötleteket behozni és ezeket megvalósítani, és jó csapatjátékos vagy.

Feladatok:

  • belső kommunikációs felületek teljes körű tartalommenedzsmentje
  • belső kampányok tervezése, koordinálása
  • belső kommunikációs felületekhez készülő tartalomgyártás koordinációja
  • belső felhasználásra készülő videók készítése: filmek készítéshez kapcsolódó kreatív munka, forgatások szervezése és koordinációja
  • kapcsolattartás a bankon belüli szakterületekkel, illetve külső partnerekkel

Elvárásaink:

  • felsőfokú kommunikációs szakirányú végzettség
  • minimum 3 év releváns tapasztalat külső vagy belső kommunikációs területen
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • jártasság filmforgatások szervezésében, koordinációjában
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • kiváló problémamegoldó készség
  • csapatjátékos szemlélet
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás
  • pozitív, nyitott személyiség
  • proaktív szemlélet

Amit előnynek tartunk:

  • belső kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációs ügynökségnél szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és sokszínű juttatási csomag
  • izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • kreatív feladatok egy jó csapatban
  • 1 éves határozott idejű szerződés

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Váci út 135-139 (Gyöngyösi utcai metrómegálló közelében)

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre