www.cvonline.hu

Belső kertész

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Budapesti munkahelyeinkre keresünk

Kertész

végzettségű munkatársakat, beltéri növények gondozására.
Virágkötészeti gyakorlattal, gyakorlott jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Bérezés megegyezés szerint.

Céginfó a Link megjelenítése weboldalunkon található.

Jelentkezni önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehetséges.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.07.12.
Egyéb hasonló állások Önnek
Termelésvezető kertész

HSA Kft.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az a...
Pest

Belső értékesítési munkatárs

CV-Online Ügyfél

Az építőipart kiszolgáló kereskedő és szolgálta...
Budapest, Pest

Belső auditor

HSA Kft.

Belső auditor Feladatok: Minőségügyi rendszer k...
Eger