Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső fordítástámogató (12237)

Belső fordítástámogatóMagyar–angol nyelvpárban történő fordítástámogatásra.A feladatról: elkészült magyar, illetve angol fordítások technikai átnézése (pl. a forrásszöveg és a célnyelvi szöveg formai egyezésének ellenőrzése; számok, nevek, dátumok, stb. ellenőrzése) fordítások minőségellenőrzése:o hiányos mondatrészek kiszűréseo tartalmi egyeztetéso nyelvhelyesség vizsgálatao értelmi pontosság ellenőrzése és adott esetben javításao konzekvens szóhasználat ellenőrzése és adott esetben javítása fordítások nyelvi, stilisztikai ellenőrzéseElvárások: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) felhasználói szintű ismerete MemoQ felhasználói vagy annál magasabb szintű ismerete kiváló nyelvi készségek (magyar nyelvérzék) jó íráskészség kiváló helyesírás és nyelvhelyesség az angol nyelv felsőfokú ismerete analitikus gondolkodás pontosság, precizitás, megbízhatóság teherbírás, stressztűrés önálló munkavégzés és együttműködés csapatban isElőnyt jelent: egyéb idegen nyelv ismerete pénzügyi / gazdasági vagy jogi végzettség

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő 8:00-17:00 (heti min 20 óra)
Munkabér megállapodás szerint
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Belső értékesítő

thyssenkrupp Materials Hungary Zrt.

Feladatok:› Új partnerek felkutatása› Meglévő p...
Budapest, Pest, Debrecen, Hajdú-Bihar

Belső ügyfélszolgálati munkatárs

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport eg...
Miskolc

Belső Logisztikai Vezető

HAYS Hungary Kft.

Belső Logisztikai Vezető Autóipar – Jász-Nagyku...
Jász-Nagykun-Szolnok