Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső értékesítő

  • JAS Cargoways Kft
  • Vecsés, Pest, Budapest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég munkatársat keres

Belső értékesítő (inside sales)

munkakörbe

Feladatok:

  • legfőbb feladata árajánlatok elkészítése
  • bemutatkozó anyagok kiküldése
  • telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • tenderek előkészítése
  • értékesítéshez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • külső értékesítő munkájának támogatása

Feltételek:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • precizitás
  • monotonitás tűrés
  • légi és/vagy tengeri ajánlatok kiadásában szerzett tapasztalat

Amit még kínálunk:

  • stabil, magyar tulajdonosi háttérrel, nagy múlttal rendelkező cég
  • fiatalos csapat (10 fő)
  • kellemes munkakörnyezet
  • munkavállaló barát, rugalmas vezetőség
  • év végén teljesítmény alapú prémium

Munkavégzés helye: Üllői út 807/B Airport City Business Park

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre