Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső értékesítő

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Dunaharaszti, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.20.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Megbízónk francia hátterű, a világ piacvezető villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozása, villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.

Csapatukba

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐT

keresünk.

Feladatok

  • Részvétel a telephelyen történő értékesítésben, vevői árajánlatadásban,
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal,
  • A vevők részére folyamatos műszaki- és kereskedelmi támogatás,
  • A kiadott ajánlatok figyelemmel kísérése, szükség esetén újabb alternatív ajánlatok készítése,
  • Vevők gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, az áru tételes átadása,
  • Vevői reklamációk kezelése, nyilvántartása.

Elvárások

  • Nemzetközi környezetben szerzett min. 2-3 év értékesítői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Microsoft Office magabiztos ismerete,
  • Villamos szakképzettség, ill. angol nyelvtudás előny.

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, teljesítmény arányos bónuszrendszer),
  • Cafeteria, bejárási támogatás,
  • Folyamatos szakmai képzések.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Dunaharaszti
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Key account manager, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre