Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.
Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Budapesti csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A BIODEC dekanterek értékesítése a hazai és a világpiacon,
  • Ehhez kapcsolatépítés és kapcsolattartás a projektgazdákkal, tervezőkkel, fővállalkozókkal, üzemeltetőkkel,
  • Internetes promóciós kampányok lebonyolítása,
  • Részvétel külföldi marketing utakon,
  • Az ajánlatkérések alapján a műszaki alapadatok begyűjtése, a megfelelő dekanter kiválasztása és az ajánlatok összeállítása,
  • Szerződéskötések előkészítése,
  • A marketing osztály adminisztrációs rendszerének használata,
  • A marketing igazgató munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 1 – 3 év tapasztalat műszaki termékek értékesítésében vagy értékesítés támogatásában,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • Hajlandóság néhány napos külföldi utazásra.

Előnyök:

  • Szennyvizes szakma általános ismerete (technológia, üzemeltetők, tervezők, beszállítók, gyártók).

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, fiatalos csapat, modern, felszerelt iroda, stabil munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük jelentkezzen rá önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.10.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre