Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső értékesítő munkatárs

  • Waberer's International Nyrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

A WABERER'S Cégcsoporthoz tartozó Waberer's Network Kft. az alábbi pozícióra keres leendő kollégát:

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Feladatok

  • Új és meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
  • Ajánlatkérések kezelése és nyomon követése, adminisztrálása;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Reklamációkezelés;
  • Hideg hívások kezdeményezése.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • 2-3 év lehetőleg ügyfél-kapcsolattartásban vagy értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret;
  • Magas szintű MS Office ismeretek (főként Excel).

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Egyéb európai nyelvek ismerete;
  • További hasonló (például gyűjtőszállítmányozásban) területen szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Logikus gondolkodás;
  • Csapatmunkára való képesség;
  • Magas stressztűrő képesség;
  • Pontosság, precizitás.

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely;
  • Fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre