Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Magyarország egyik vezető, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatójához

munkatársat keresünk legalább 2-3 éves szakmai tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel az alábbi feltételek szerint:

Feladatok:

  • Az éves ellenőrzési tervben foglalt rendszeres és eseti vizsgálatokban való részvétel, egyes ellenőrzési feladatok önálló elvégzése
  • Ellenőrzési tapasztalatok összefoglalása ellenőrzési jelentések formájában
  • Terven felüli, rendkívüli ellenőrzésekben való részvétel
  • A feltárt hiányosságok kapcsán előírt intézkedések nyomon követése
  • Telefonon érkező, hangrögzített megbízások, valamint az ügyfél-ügyintéző kommunikáció ellenőrzése, visszahallgatása

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek, képességek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms word és excel)
  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, vagy egyéb szakirányú továbbképzésen való részvétel
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:

 Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi auditor, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2019.03.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre