Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 150 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • a Bank belső szabályzatoknak megfelelő működésének, valamint a befektetési szolgáltatási tevékenységének ellenőrzése
  • belső szabályzatok, utasítások véleményezése
  • éves ellenőrzési munkaterv előkészítése
  • Bankhoz érkező panaszok nyilvántartásának és a panaszkezeléssel kapcsolatos jogszabályi előírások betartásának felügyelete
  •  jelentés készítés a vizsgálatainak eredményéről
  • javaslattétel a feltárt hiányosságok megszüntetésére, kijavítására
  • eseti és hatáskörébe rendelt ellenőrzési feladatok ellátása
  • közreműködés a pénzmosás és terrorizmus finanszírozása megelőzésére és megakadályozására irányuló banki tevékenységek vizsgálatában
  • külső ellenőrző szervezetek vizsgálataihoz szükséges közreműködés
  • aktív együttműködés a bank egyéb szervezeti egységeivel a folyamatok javítása érdekében

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú szakmai végzettség, preferáltan közgazdász
  • önálló, precíz és igényes munkavégzés, minőségtudatosság
  • rendszerben való gondolkodás
  • kiváló problémamegoldó készség, rugalmasság és határozottság
  • proaktivitás
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • tanulási hajlandóság
  • határidők betartása
  • magabiztos, magas szintű MS Office használat
  • hasonló területen, pozícióban végzett min. 2 éves munkatapasztalat
  • MIFID II. jogszabály ismerete
  • befektetési szolgáltatási termékek ismerete

Előnyök:

  • Banki befektetési területen szerzett belső ellenőri tapasztalat
  • Clavis rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség
  • piaci bérezés
  • Cafeteria

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fényképes önéletrajz megküldése, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Belső ellenőr
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre