Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BELSŐ ELLENŐR (szerződéses katona, Budapest)

  • Magyar Honvédség
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

BELSŐ ELLENŐR

(szerződéses katona, Budapest)

  • Szakirányú (BsC) jogász, közgazdász, gazdaságinformatikus, igazgatásszervező, közigazgatás-szervező, okleveles közigazgatási szakértő végzettség, vagy olyan főiskolai vagy egyetemi végzettség, mely a könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásba vételéről szóló 93/2002. (V.5.) Korm. rendelet szerinti nyilvántartásba vételt lehetővé teszi.
  • Nem szakirányú felsőfokú iskolai végzettség és a következőkből legalább egy felsőfokú szakképesítés: pénzügyi revizor, pénzügyi-, számviteli szakellenőr, ellenőrzési szakelőadó, okleveles könyvvizsgáló, költségvetési ellenőr, mérlegképes könyvelő, a Belső Ellenőrök Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri (CIA) végzettség, az Information System Audit and Control Association (ISACA) Nemzetközi Szervezetének okleveles informatikai rendszerellenőri (CISA) végzettsége, közigazgatási gazdálkodási és ellenőrzési szakértő, felsőfokú költségvetési-, államháztartási-, gazdálkodási és ellenőrzési szakképesítés, integritás tanácsadó szakképesítés.
  • Az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény 70. § (4) bekezdésében meghatározott, az államháztartásért felelős miniszter által kiadott engedély (az engedély a pályázat elnyerése után is igényelhető, azonban a beosztásba helyezés feltétele).
  • Egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés.
  • Szerződéses katona esetén államilag elismert angol komplex középfokú nyelvvizsga.
  • Magyar állampolgárság.
  • Magyarországi lakhely.
  • Büntetlen előélet.

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • ÁBPE I. vizsga, ÁBPE II. képzésen való részvétel.
  • Költségvetési területen szerzett, legalább 2 éves belső ellenőri tapasztalat.
  • A HM KGIR+ (SAP) rendszer ismerete.

Különleges elvárások a beosztás betöltéséhez:

  • Nemzetbiztonsági követelményeknek való megfelelés.
  • Vagyon nyilatkozat tételi kötelezettség.

Egyéb elvárások:

  • problémamegoldás
  • pszichés terhelhetőség,
  • információkezelés és feldolgozás/írásbeli kommunikáció,
  • együttműködési készség,
  • felelősségvállalás,
  • határozottság,
  • fogalmazási készség.
  • Az ellátandó fontosabb feladatok:
  • Az intézményi államháztartási belső ellenőrzési tevékenység végzése.
  • Jóváhagyott belső ellenőrzési terv magvalósítása.
  • Szakmai ismeretek fejlesztése.
  • Szakterületet érintő jogszabályi változások nyomon követése, feldolgozása, alkalmazása.

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében,
  • felelősséget elismerő jövedelem,
  • béren kívüli juttatási rendszer,
  • kedvezményes étkezési lehetőség,
  • széleskörű szociális juttatás,
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban,
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása.

Munkavégzés helye: Budapest

A szakmai önéletrajz megküldésével 2019. június 30.-ig.

Elvárás

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Jog / Jogi tanácsadás > Jogász
Közigazgatás / Államigazgatás > államigazgatási szakember
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvvizsgáló, Közgazdász, Pénzügyi auditor, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre