Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BELSŐ ELLENŐR (szerződéses katona, Budapest)

  • Magyar Honvédség
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

BELSŐ ELLENŐR

(szerződéses katona, Budapest)

  • 28/2011. (VIII.3.) NGM rendeletben előírt végzettség(ek)
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi, pszichikai és fizikai alkalmasság

A jelentkezésnél előnyt jelent: szakterületen szerzett tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • problémamegoldás,
  • pszichés terhelhetőség,
  • együttműködési készség,
  • felelősségvállalás,
  • határozottság,
  • jó kommunikációs készség,
  • elhivatottság.

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • folyamatos ellenőrzése a hatályos jogszabályok megfelelő alkalmazásának
  • parancsnoki döntések támogatása
  • az ellenőrzésben rendszeresen érintett szervezeti elemek megelőző jellegű szakmai támogatása

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest

Beosztás betölthetősége: azonnal

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével 2019. 05. 31-ig

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Hivatásos katona
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Könyvvizsgáló, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre