Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belső auditor (Veszprém)

  • A hirdetés 262 napja lejárt

 CÉGÜNK VESZPRÉMI KÖZPONTJÁBA

BELSŐ AUDITOR

munkatársat keresünk.

Feladatai:

  • az éves audit-koncepció alapján az auditok előkészítése;
  • társaság szabályozásai alapján az üzleti folyamatok felmérése, valamint a folyamatokhoz kapcsolódó kontrollok működésének ellenőrzése;
  • az audit terv alapján helyszíni ellenőrzések végrehajtása, az ellenőrzések dokumentálása;
  • az audit eredmények értékelése;
  • a folyamatok fejlesztésének támogatása, javaslatok megfogalmazása a vizsgált folyamatok, hiányosságok felszámolása érdekében;
  • az audit eredményekhez kapcsolódó fejlesztések, változások nyomon követése, azok elemzése, értékelése;
  • részvétel belső kivizsgálások lefolytatásában.

Amit elvárunk:

  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 év releváns tapasztalat;
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély;
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete;
  • pontosság, precizitás;
  • kiemelkedő kommunikációs készség;
  • utazási hajlandóság.

Előny:

  • SAP ismeret
  • kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát „Belső auditor” jeligével.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Belső ellenőr
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre