Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Belföldi Áruterítő

  • A hirdetés 41 napja lejárt

Rutilli Adolfo Kft. - olasz tulajdonban, Magyarországon több, mint  20 éve a textil logisztikában sikeresen jelenlévő vállalat, új kollégákat keres szigetszentmiklósi telephelyére áruterítői munkakörbe.

Feladat:

  • Napi disztribúció Budapest és az ország területén
  • Gyűjtőáru terítésre; háztól-házig szállítás
  • Dobozok ki-és bepakolás az autókba

Elvárások:

  • Érvényes B és / vagy C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • Digitális sofőrkártya
  • GKI igazolvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható személyiség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, tőkeerős, sikeres cég

Napi indulás és érkezés cégünk szigetszentmiklósi telephelyén történik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.

Helyek Szigetszentmiklós
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Kamionsofőr, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Áruterítő gépkocsivezető

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Áruterítő gépkocsivezető A munkakörhöz kapcsoló...
Szombathely, Vas, Győr-Moson-Sopron

Tehergépkocsi-vezető

Wellis Magyarország Zrt.

Vár téged is a Wellis, a világ egyik legnagyobb...
Dabas, Pest, Budapest

Sofőr-áruszállító

Palabo Kft.

Sofőr-áruszállító munkakörbe, keresünk Budapest...
Budapest, Pest, XX. kerület