Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bejövőáru ellenőr - Incoming Quality Inspector

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Tatabánya, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

A munkakör célja:

  • Biztosítja, hogy a csak minőségileg kifogástalan alkatrész kerül átvételre, raktári lokációra
  • Biztosítja, hogy a nem megfelelő termékek zárolás alá kerüljenek

Fő feladatok:

  • A beérkezett mérőköteles alkatrészek mérése/dokumentálása
  • Az SQA mérnökök által kiadott feladatok elvégzése
  • Passziv és aktív alkatrészek RLC -vel való mérése
  • A nem megfelelő alkatrészek kezelése és rendszerbeli mozgatása
  • Információs adatbázisok mindennapos használata
  • A vizuális ellenőrzést igénylő alkatrészek ellenőzése
  • LRB-be mozgatott tételek ellenőzése és megfelelő státuszba való mozgatása
  • Szükség esetén a beszállítóktól érkező alapanyagok átcsomagolása megfelelő hordozóba

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó monotonitás tűrő képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • IPC 610 ismerete
  • Mikroszkópos ellenőrzésben való jártasság
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Automotive gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörű és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre