Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BEJÖVŐÁRU ELLENŐR (Fémhulladék)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Komárom-Esztergom, Pest

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.
Megbízónk Közép-Európa egyik legnagyobb alumíniumötvözet öntvény gyártója munkatársat keres:

pozícióba.

Ebben a munkakörben ezek lesznek a feladataid:
  • A logisztikai terület folyamatos működésének biztosítása, a beérkező anyagok vizsgálata
  • A nyersanyagot szállító gépjárművek üzembiztos és határidőn belüli rakodásának biztosítása, munkavédelmi előírások betartatása
  • Utasítások, felkészítő képzések kiadása a hulladék és tiszta nyersanyagok fogadásával és szortírozásával kapcsolatban
  • A gyártásba kerülő fémhulladék -és tiszta nyersanyagok szabályszerű tárolásának felügyelete
  • Szennyezettség fokának, vegyi összetételének mérése
  • A vállalatirányítási rendszer szabályszerű adatfeltöltése
  • Az anyagkészletek állapotának ellenőrzése, a szabályszerű gazdálkodás felügyelete
  • A berendezésekbe jutó nyersanyagok szortírozásához és kezeléséhez kötődő feladatok koordinációja és ellenőrzése
Ezekre van szükséged, hogy el tudd látni ezeket a feladatokat:
  • Logisztikai területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office ismerete
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Stressztűrő képesség, határidők betartásának képessége
  • Változó prioritásokhoz való alkalmazkodás és felügyelet nélküli munkavégzés képessége
  • Képesség a gyakorlati problémák megoldására
  • Angol vagy szlovák vagy lengyel nyelvtudás
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikum
Ezek juttatnak versenyelőnyhöz:
  • Targoncavezetői és/vagy emelőgépkezelői jogosítvány
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (IFS, SAP)

Ezért érdemes minket választani:

  • Rendkívül színes karrierlehetőségek várnak
  • Nagyfokú önállósággal dolgozhatsz
  • Kimagasló jövedelemre és juttatásokra tehetsz szert
  • Egy stabil pozíciójú cégnél építheted a karrieredet
Munkavégzés helye:
  • Komárom
Jelentkezéshez kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!
Iratkozzon fel állásértesítőre