Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BEJÖVŐ ÁRUELLENŐR

  • A hirdetés 56 napja lejárt

munkakörbe keresünk új munkatársat

Feladata:

  • Beérkező anyagok/alkatrészek minőségügyi vizsgálata,
  • Előírt mérések, tesztek végrehajtása,
  • Beérkező elsőterméknek minősülő alkatrészek vizsgálata,
  • ESD eljárás és védelem irányelveinek betartása,
  • Vizsgálati eredmények rögzítése  (SAP, Sharepoint portal),
  • Adatok, okmányok, jelentések dokumentálása.

Elvárásaink:

  • Érettségi,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Kezdeményezőkészség,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás,
  • Műszakos munkrend vállalása.

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni önéletrajz csatolásával lehet.

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre