Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Befektetői kapcsolattartási szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.12.
Jelentkezési határidő: 2019.06.26.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

A Bank befektetői kapcsolattartási csapatának tagjaként:

  • Közreműködés a Bank negyedéves tőzsdei gyorsjelentéseinek és éves jelentésének elkészítésében (leánybankok egyedi szöveges jelentésének megírása, kapcsolódó prezentációk készítése, a jelentésekhez kapcsolódó táblák és háttéranyagok elkészítése, ezek kapcsán a szükséges információk beszerzése a társterületektől);
  • Részvétel a prezentációs anyagok előállításában a befektetői találkozókhoz, roadshow-khoz, külföldi konferenciákhoz;
  • A banki működési és szabályozói környezet folyamatos nyomon követése a Bankcsoport országaiban;
  • A menedzsment számára készülő anyagokhoz az OTP Bankot követő elemzők előrejelzéseinek rendszerezett gyűjtése;
  • A Bank befektetői bázisának nyomon követése, erről összefoglalók készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi iskolai végzettség;
  • 2-3 éves releváns munkatapasztalat (preferáltan pénzügyi területen);
  • Magas szintű szakmai angol nyelvismeret szóban és írásban;
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete;
  • Analitikus, elemző gondolkodás;
  • Megbízható, pontos munkavégzés a határidők figyelembe vételével;
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség, csapatmunka iránti fogékonyság.

Amit előnynek tartunk:

  • Naprakész pénzügyi, bankszakmai ismeretek;
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat;
  • Bloomberg és vezetői információs rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Karrierlehetőség Magyarország legnagyobb tőzsdei cégénél, mely egyben
    Kelet-Közép-Európa legnagyobb független pénzügyi szolgáltatója;
  • Széles rálátás a Bankcsoport tevékenységére és pénzügyi teljesítményére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre