www.cvonline.hu

Befektetési szolgáltatásokat támogató jogi munkatárs

  • A hirdetés 640 napja lejárt

A Jogi Igazgatóság

befektetési szolgáltatásokat támogató jogi munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • befektetési szolgáltatási ügyletek, treasury tevékenység és eszköz-forrás gazdálkodás dokumentumai jogi véleményezése és készítése, jogi vélemények adása
  • befektetési szolgáltatáshoz kapcsolódó termékfejlesztés, kockázatkezelés jogi támogatása
  • csoporton belüli finanszírozáshoz kapcsolódó szerződések véleményezése
  • részesedések megszerzésével, illetve átruházásával kapcsolatos dokumentáció véleményezése
  • belső szabályzatok, jogszabálytervezetek, EU-s aktusok véleményezése, összefoglalók, hírlevelek készítése

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség, jogi szakvizsga
  • aktív felsőfokú szakmai angol nyelvismeret
  • befektetési szolgáltatási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • befektetési szolgáltatási területet érintő EU-s szabályozás (pl. CRR, MiFID, EMIR, SFTR, PRIIPs) ismerete
  • befektetési szolgáltatási területen alkalmazott nemzetközi sztenderdek (ISDA, GMRA) ismerete

Jelentkezési határidő:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.04.22.