www.cvonline.hu

BEFEKTETÉSI SZOLGÁLTATÁSI BACK OFFICE MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1265 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • értékpapír utalások fogadása és indítása,
  • értékpapír tranzakciók elszámolása,
  • alapokkal való telefonos és írásbeli kapcsolattartás és elszámolás,
  • riportok készítése,
  • aukciók/jegyzések lebonyolítása,
  • fióki ügyintézők segítsége.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat feltétel,
  • értékpapír jogi vizsga feltétel,
  • pénzügyi/számviteli felsőfokú végzettség,
  • magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • magabiztos, határozott fellépés,
  • kitűnő szervezőkészség.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol