Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Befektetési és üzlettámogatási szakértő

  • AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelõ Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.

munkatársat keres

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

FELADATOK, melyek Rád várnak:

  • A kezelt portfoliók és befektetési alapok befektetési hozamának rendszeres mérése, jelentése
  • Az Alapkezelő hozamszámítási, teljesítménymérési módszertanának fejlesztése, specifikálása, tesztelése
  • A Vállalatcsoport teljesítménymérési projektjeiben való részvétel, a beérkező kérdések és adatbekérések kezelése
  • Az Alapkezelő befektetésekkel kapcsolatos operatív és adminisztratív teendőinek támogatása
  • Az Alapkezelő portfólió nyilvántartó rendszerének adatkarbantartása, a törzsadatok (értékpapír, portfólió, ügyfél, partner) ellenőrzése
  • Az Alapkezelő portfólió nyilvántartó rendszerének üzleti felelőseként a rendszert érintő fejlesztések negyedéves teljesülésének ellenőrzése

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy matematikai)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzügyi területen eltöltött minimum 3 eves szakmai tapasztalat
  • Hozamszámítással kapcsolatos alapvető ismeretek
  • Erős MS Excel tudás
  • Pontosság, rendszerszemlélet.

ELŐNYT jelent Számodra

  • Portfoliók teljesítményének mérésében, riportálásban szerzett tapasztalat
  • Teljesítménymérési módszertanok fejlesztése, kidolgozása, tesztelése

Amit mi biztosítunk:

  • Barátságos légkör, lelkes csapat
  • Nemzetközi nagyvállalati környezet
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló munkavégzés, új terület kialakításával járó kihívás
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezz Karrierportálunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Befektetési tanácsadó, Biztosítási menedzser, Biztosítási szakértő, Biztosítási ügynök
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre