Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BEFEKTETÉSI ELEMZŐ (14-9613)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.03.
Jelentkezési határidő: 2019.10.04.

Nemzetközi, megújuló energiatermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

BEFEKTETÉSI ELEMZŐ
(14-9613)

pozícióba.

Feladatok:

  • Naperőmű beruházási projektek befektetési koordinációja Magyarországon és Európa-szerte,
  • Pénzügyi és üzleti elemzések elvégzése,
  • Tárgyalási stratégiák kialakítása,
  • Pénzügyi modellek készítése,
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat (előny: M&A területén, pénzügyi modellezésben, elemzésben és üzleti modell felállításában szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9613”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó, Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre