Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök (Embedded Software Engineer)

  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép- kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017- ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 3600 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök / Embedded Sotfware Engineer

Feladatok:

  • Áramkörök fejlesztése egyedi automatizált célgépekhez
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • 3-5 év fejlesztői tapasztalat
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
  • Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete, Altium Designer
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes - a piaci átlagnál magasabb - jövedelem és juttatások
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • A fejlesztési projekt végig követése a tervezéstől az átadásig
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (08.00 - 17.00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Elektromérnök, Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre