Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beágyazott hardver fejlesztő (Győr) - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Szeretnél gyakorlati tudást, tapasztalatot szerezni változatos feladatok mellett?

Akkor itt a lehetőség!

Partnerünk beágyazott hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozik az ötlet felmerülésétől egészen a gyártásig és támogatásig.

Csapatukba várjuk diákok jelentkezését

Hardver és ehhez kapcsolódó szoftverfejlesztésben

való részvételre.

Feladatok:

  • Fejlesztés mikrokontrolleres (pl. Kinetis) környezetben, device driverek (GSM, Bluetooth, GPS, Wifi, LoRa, RFID stb.) fejlesztése, többrétegű áramkörök tervezése, gyártás és a beültetés megszervezése
  • Tesztelő áramkörök megtervezése és részvétel a kivitelezésben.
  • Egyéb a fejlesztéshez tartozó adminisztrációs és dokumentációs munkák elvégzése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok villamosmérnök szakon
  • C haladó tudás
  • Csapatban való munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzés
  • C tesztünkön legalább 55%-os eredmény elérése
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Alapfok)

Amit a cég biztosít:

  • Győr központjában található iroda, saját konyhával, kávézási lehetőséggel

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 8:00 és 17:30 között

Heti óraszám

  • 20 - 40 óra

Munkavégzés helye

  • Győr

Fizetés

  • Br. 2000 Ft/óra
Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre