www.cvonline.hu

BEÁGYAZOTT FEJLESZTÉSI VEZETŐ (13-8869)

Hozzáadva: 2018.08.17.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

BEÁGYAZOTT FEJLESZTÉSI VEZETŐ
(13-8869)

pozícióba.

Feladatok:

  • A hardver- és beágyazott fejlesztők tevékenységének megtervezése, vezetése, koordinálása, ellenőrzése,
  • 7 fős beágyazott fejlesztői csapat koordinálása,
  • PO szerepkör ellátása,
  • Részfeladatok priorizálása, kiosztása,
  • Részvétel K+F projektekben,
  • Új termékek fejlesztése, piaci bevezetés támogatása
  • Specifikáció készítése,
  • Ráfordításbecslés készítése,
  • Projektmenedzsment, projektkövetés,
  • Szoftver design és architektúra tervezésének koordinálása,
  • Hardvertervezés vezetése, gyártás követése, ellenőrzése,
  • Szoftver/hardver tesztelés koordinálása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Beágyazott C fejlesztésben tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Mikroelektronikai ismeretek,
  • Autóipari (CAN busz) vagy hardvertervezési (Altium) tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8869”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It-vezeto, Programozó, Rendszerfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre