Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Banküzemi támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Feladatok:

  • Privát bankárok támogatása, informálása, segítség a problémamegoldásban
  • Privátbanki és Treasury szerződések előkészítése
  • Privátbanki ügyfeleknek szóló hírlevél kiküldése, e-mail címeket tartalmazó adatbázis karbantartása
  • Privát bankárok elszámolásainak kezelése, a beérkező elszámolások tartalmi és formai ellenőrzése, irattárazás, költséghely vezetővel történő jóváhagyása, megfelelő elszámoló osztály felé történő postázás

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő

  • Legalább fél éves gyakorlati idő, min. heti 25-30 órában
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1121 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre