Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bankkártya ügyintéző munkatárs

  • A hirdetés 247 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Az Operatív Divízió Bankkártya Műveletek Osztálya új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • betéti- és hitelkártya kibocsátáshoz kapcsolódó megbízások feldolgozása (igénylések rögzítése, ellenőrzése, háttérfolyamatok biztosítása)
  • kártya- és pinküldemények disztribúciójának menedzselése (adminisztráció, szortírozás, postai feladások és azok ellenőrzése, szolgáltatói számlák teljesítésigazolása)
  • kártyareklamációkkal kapcsolatos adminisztráció biztosítása (adatrögzítés illetve kapcsolódó elszámolások végrehajtása, ellenőrzése)

Követelmények, elvárások

  • több éves tapasztalat kártyakibocsátással összefüggő háttérfolyamatokban
  • középfokú pénzügyi végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai (pl. Excel) ismeret
  • jó problémamegoldó képesség
  • nyitott, rugalmas személyiség
  • csapatban való együttműködési készség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • kártyareklamációk kezelésében és kártyaelszámolásokban szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Terület: Budapest

Helyek Budapest
XIII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre