www.cvonline.hu

Bankkártya szakértő

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

az alábbi pozíció betöltésére várja a pályázók jelentkezését:

Főbb feladatok:

  • részvétel a bankkártya kibocsátással/elfogadással kapcsolatos napi operatív feladatok ellátásában, koordinálásában
  • bankkártya projektekben való aktív részvétel, önálló projektvezetés
  • kapcsolattartás a nemzetközi kártyatársaságokkal, illetve a Bank kártyarendszerét üzemeltető szolgáltatóival

Állás betöltésének feltételei:

  • többéves banki tapasztalat bankkártya operációs feladatkörben
  • bankkártya kibocsátási és/vagy elfogadási projektmenedzseri tapasztalat
  • aktív részvétel új bankkártya termék bevezetésében
  • tárgyaló képes angol nyelvtudás
  • felsőfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • képesség az önálló és csapatmunkára
  • az MS Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója

Motivációs levelét, és fényképpel ellátott önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.11.09.