Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bankkártya fraud elemző

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.18.
Jelentkezési határidő: 2019.12.02.

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres, 1 éves határozott időre.

Feladatok:

  • Bankkártyával és bankszámlával kapcsolatos visszaélések szűrése, megelőzése, összefüggő esetek felderítése
  • Kapcsolattartás a kártyabirtokosokkal, a kereskedőkkel, a társbankokkal, a Visa és MasterCard kártyatársaságokkal, a Bank más érintett szakterületeivel
  • Aktív részvétel a terület munkájához kapcsolódó folyamatok javításában, rendszerek fejlesztésében
  • A munkához kapcsolódó rendszeres és eseti statisztikák elkészítése
  • 7*24 órás munkarendben való munkavégzés –  éjszakai műszak

Elvárásaink:

  • Középfokú pénzügyi vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv aktív használata – minimum középfokú nyelvismeret
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Jó helyzetfelismerő képesség
  • Elemző készség, logikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Ügyfél orientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit előnynek tartunk:

  • Szakmai tapasztalat
  • Számlavezetéssel (lakossági és/vagy vállalkozói) kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre