Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bankkártya fejlesztési szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Az OTP Bank Nyrt. Digitális Értékesítési és Fejlesztési Igazgatóság

Kártya Elfogadói és Fejlesztési Főosztály

munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Az üzletág betéti kártya kibocsátói tevékenységéhez kapcsolódó termékek és szolgáltatások fejlesztési folyamatának koordinálása, üzleti specifikáció elkészítése, IT specifikáció véleményezése, tesztelés
  • Az üzletág szakmai támogatása
  • Az üzleti fejlesztések határidejének nyomon követése
  • Operatív és adminisztratív együttműködés a fejlesztési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, fejlesztési és egyéb szakterületekkel
  • Kártyatársasági előírások fejlesztési igényének egyeztetése az érintett területekkel, azok megvalósításának koordinálása
  • Kártyatársasági projektek vezetése, üzleti projektekben való aktív részvétel
  • Prezentációk készítése, üzleti előterjesztési anyagok készítése
  • IT-üzleti priorizációs egyeztetések való részvétel, azok nyomon követése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • 2-3 éves bankkártya back office területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Bankkártya rendszerszervezői tapasztalat
  • Kártyatársasági authorizációs és elszámolási folyamatok ismeret

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre