Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Banki pályakezdő program

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Az UniCredit Bank vár új gyakornokokat ügyfélszolgálatos csapatába. Mentorok segítségével támogató környezetben fogod a tudást elsajátítani. Gyakornok társaid, kollégáid inspirálni és segíteni fognak téged a fejlődésben.

Feladatok:

  • bank termékeinek és szolgáltatásainak megismerése, az információk készségszintű használata
  • a telefonon, e-mailben érdeklődő ügyfelek igényeinek teljes körű kiszolgálása
  • számlainformáció

Elvárások:

  • hamarosan végzel vagy most végeztél tanulmányaiddal és keresed a leendő munkahelyed
  • aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • hetente minimum 30 óra vállalása
  • középszintű angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)

Amit kínálunk

  • 1400 Ft/óra bruttó órabér
  • megszerezheted nálunk szakmai gyakorlatodat
  • segítséget nyújtunk releváns szakdolgozatod elkészítésében, akár külsős konzulensként
  • szabadidődhöz illeszkedő, előre egyeztetett havi munkabeosztást biztosítunk

Amire számíthatsz

  • állandó kihívások, teljes körű szakmai támogatás, képzések
  • előre egyeztetett havi, rugalmas munkabeosztást biztosítunk
  • a Program végén akár állásajánlatot is kaphatsz előre egyeztetett feltételekkel

Előnyt jelent:

  • heti 40 óra vállalása

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre