Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

BANKI ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (DOS alapú számlavezető rendszer)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.01.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.
Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

BANKI ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ

Feladatok:

  • Banki és / vagy pénzforgalmi rendszerek alkalmazásgazdai feladatok ellátása,
  • Napi állományok ellenőrzése, a feldolgozás felügyelete,
  • Refinanszírozott partnerekkel kapcsolattartás, adatforgalom menedzselése, kimutatások, eseti listák, riportok készítése számukra,
  • Referencia-kamatok felvitele (havi), ellenőrzése,
  • Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése,
  • Részvétel a hiba- és katasztrófa elhárítási folyamatokban.

Elvárások:

  • Legalább középfokú IT végzettség,
  • Legalább 1 – 2 év tapasztalat IT alkalmazás üzemeltetési tapasztalat (user jogosultság kiosztás, mentés, visszatöltés, audit, infrastruktúra),
  • DOS ismeretek,
  • MS Office ismertek.

Előnyök:

  • Banki számlavezető és egyéb rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Banki folyamatok ismerete,
  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • C – ISAM adatbázis (file) kezelő rendszer ismeret,
  • Tesztelési eszközök ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Részvétel Magyarország legnagyobb Banki projektjeiben,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, akár több Banki alkalmazás megismerése,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerüzemeltető/Operátor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre