Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Bank&Cash Accountant

  • GroupM
  • Budapest, Pest
  • Az álláshirdetés 8 napja lett frissítve

Több éves banki könyvelői tapasztalattal rendelkezel? Fontos számodra, hogy egy jó csapattal dolgozz együtt? Csatlakozz Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökség csoportjához

Bank&Cash Accountant-ként!

Leendő feladataid:

  • több cég teljes körű banki ügyintézése
  • utalások kezelése, ki- és bekönyvelése
  • bankkönyvelés, különböző banki elszámolási funkciók végrehajtása
  • kimenő fizetések automatikus és manuális kezelése
  • záró tevékenységek végrehajtása (havi, negyedéves, év végi): a számlaegyenlegek összehangolása; rendelkezések hozzáadása és kiadása
  • egyenlegközlők, kintlévőségek kezelése
  • pénztár kezelése, könyvelése
  • beszámolók, mérlegek elkészítésének segítése
  • vevő/szállító folyószámla kezelés
  • AMEX elszámolások

Téged keresünk, ha

  • legalább 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel (készpénz-kezelés / banki elszámolási funkciók / fizetési szolgáltatások területén)
  • precízen, felelősségteljesen végzed munkádat
  • magas felhasználói szintű számítástechnikai tudással rendelkezel (Word, Outlook, Excel, könyvelő program)
  • proaktív hozzáállás
  • rugalmasan állsz a felmerülő problémák kezeléséhez
  • legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • versenyképes jövedelem
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörülmények, jól megközelíthető budapesti iroda
  • fiatalos csapat

Ha úgy érzed, neked való a feladat, várjuk önéletrajzod.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre