Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bádogos / tetőfedő – Németország, 86836 Klosterlechfeld

Silverhand Hungary Kft
Régió: Külföld

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Németország

Silverhand Hungary cégünk a Silverhand Group részeként működik Budapesten. Vezető, európai munkaerő-toborzó cégcsoport része vagyunk, változatos állásajánlatokat kínálunk Európa több országában (Németország, Ausztria, Svájc, Izland, Hollandia, Dánia, Belgium, Norvégia) és folyami hajókon.

Német munkaszerződést kínálnak német partnereink, szociális juttatással és egészségbiztosítással. Segítünk Önnek is megtalálni a legmegfelelőbb munkát.

Link megjelenítése">Itt találja meg Silverhand tanácsadóját

Mivel a német nyelvtudás minden német partnerünknél elvárt, segítséget nyújtunk akár online nyelvtanár ajánlásával. Néhány alap bemelegítő videó Link megjelenítése megtekinthető.

SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt német partnerhez keres Németországba a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Bádogos/tetőfedő, bruttó 10,45 euró/óra + nettó 40 euró kiegészítő pénz/munkanap + szervezett szállás

Ingyenes szolgáltatást nyújtunk, nincs közvetítői díjunk/munkadíjunk!

Munkavégzés helye: Németország, 86836 Klosterlechfeld

Munkakezdés: azonnali kezdés

Az Ön feladata:

  • Tetőszigetelések javítása, karbantartása
  • Különböző burkolatok szerelése vízszintes és ferde tetőkön
  • Szigetelési munkák

Amit Öntől vár a német munkáltató:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség előny
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz előny
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 nap vállalása szükséges, havi 168 óra - Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)

Amit nyújt a német munkáltató:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fizetés: bruttó 10,45 euró / óra + kiegészítő pénz (nettó 40 euró / munkanap)
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 – 450 euró között)
  • Túlórázási lehetőség + 25 %
  • Fizetett szabadság
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Tudta, hogy…

A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten, Piešťanyban és Szófiában található?

Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén!

Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen: munka@silverhand.hu

Helyek Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.12.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre