Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Backup üzemeltető

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.29.
Jelentkezési határidő: 2019.06.28.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A helyi IT stratégia támogatása
  • Az IT infrastruktúra fejlesztése és karbantartása meghatározott rendelkezésre állás biztosítása a rendszerekre vállalt SLA – k betartásával
  • Redundancia biztosítása az üzemeltetett/karbantartott rendszereken
  • Frissítések, bővítések új megoldások üzembe helyezése
  • Javaslattétel az új technológiák alkalmazására
  • NetBackup, Dataprotector, Avamar Veeam mentőrendszerek felügyelete és karbantartása
  • Incidensek kezelése megállapodott szolgáltatási szinteken
  • A szükséges infrastruktúra dokumentációk elkészítése, naprakészen történő tartása
  • Az üzemeltetett rendszerek teljeskörű menedzsmentje
  • A banki és MNB folyamatok betartása
  • BCP és DRP folyamatok betartása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással bír
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Legalább egy mentési szoftver mélyebb szintű ismerete
  • (Symantec NetBackup, Avamar, HP Data Protector, EMC Networker, IBM TSM)
  • Vállalati folyamatok alapszintű ismerete
  • Stratégiai és elemző képesség
  • Kommunikációs és együttműködési készség
  • Probléma megoldó képesség
  • Kezdeményező készség
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • SL8500 / SL3000 –es Library ismerte
  • ACSLS szoftver ismerete.
  • ITIL alapok
  • Veeam mentőrendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívások
  • Kedvező juttatási csomag, cafeteria rendszer

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre