www.cvonline.hu

Backend Fejlesztő

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Backend fejlesztő

Partnerünk, a hazai e-kereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Csapatuk bővítése kapcsán Backend Fejlesztő pozícióba keresünk Hozzájuk kollégát!

Feladatok

  • Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztés
  • Tapasztalattól függően a tervezésben való részvétel
  • Hazai és külföldi fejlesztői projektekben részvételi lehetőség
  • Önálló munkavégzés, és Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka
  • Backend fejlesztőként a frontend-es kollégákkal szoros együttműködés

Elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás
  • Go vagy PHP 5 magas szintű ismerete, objektum orientált tapasztalat
  • Minimum 2 év PHP webfejlesztői tapasztalat
  • Postgres adatbázis és PL/SQL nyelv ismerete
  • Javascript, jQuery, HTML, CSS, SASS, HTML5 ismerete

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C, Scala, Java nyelvek ismerete
  • automatikus tesztek készítésében szerzett tapasztalat
  • Unix parancsok, GIT, VIM ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kiváló megközelíthetőségű iroda
  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • Végtelen mennyiségű kávé, tea, gyümölcs, üdítő
  • Csocsó asztal, darts, ping-pong asztal használata

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Aktiválás időpontja 2018.07.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre