Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Backend Developer

  • PRO EMERGOTECH Korlátolt Felelősségű Társaság
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

A pozíció rövid leírása

Kis létszámú agilis fejlesztői csapatunkba keresünk olyan tapasztalt kollégát aki aktívan részt tud venni egy microservice architektúrára épülő, konténerizált, live video streaming platform egyes komponenseinek tervezésében és fejlesztésében. Magas rendelkezésre állású, hibatűrő és nagy terhelésre felkészített rendszert fejlesztettünk, így csapatunk nagy hangsúlyt fektet a skálázhatóságra és optimalizációra. Elsősorban Go, kis részben PHP és NodeJS alapú backend kódbázisunk van.

Napi szintű feladatok

  • új technológiák felkutatása és elsajátítása
  • felhő alapú (cloud platform), konténerizált backend szolgáltatások (microservice) tervezésében való részvétel
  • új és meglévő szolgáltatások fejlesztése, karbantartása
  • dokumentáció és tesztek írása
  • a fejlesztői csapattal való szoros együttműködés

Téged keresünk ha

  • minimum 2 év gyakorlati tapasztalatod van legalább 1, modern backend programozási nyelvben (GO, PHP(7), C#, JAVA, NODEJS, Ruby, Python, stb.)
  • használtál már valamilyen NoSQL megoldást (Redis, MongoDB) és van tapasztalatod relációs adatbázisok használatában (pl.: MySQL)
  • találkoztál már cache-elési megoldásokkal, tudod mikor és hogyan érdemes használni
  • rendelkezel önálló munkavégzéshez szükséges Linux ismeretekkel
  • képes vagy átlátható, jól dokumentált kódot írni
  • van tapasztalatod unit és integration tesztek írásában
  • dolgoztál már valamilyen feladatkezelő rendszerrel (Gitlab, Jira, stb.)
  • dolgoztál már agilis módszertannal
  • hajlandó vagy elsajátítani a GO nyelvet

Seniornak tekintünk ha ezek közül a legtöbb igaz rád

  • minimum 5 év gyakorlati tapasztalatod van legalább 1, modern backend programozási nyelvben (GO, PHP(7), C#, JAVA, NODEJS, Ruby, Python, stb.)
  • dolgoztál már elosztott, magas rendelkezésre állású (HA), horizontálisan skálázható rendszerekkel
  • tapasztalattal rendelkezel GO fejlesztésben
  • van tapasztalatod live video streaming technológiákban
  • használtál már valamilyen cloud platformot (Amazon, Azure, Google, stb.)
  • dolgoztál már valamilyen CI eszközzel (Gitlab CI, Circle CI, etc.)
  • használtál már Docker-t
  • találkoztál már a Kubernetes-sel
  • tapasztalatod van messaging rendszerekkel (pl.: RabbitMQ)
  • Elasticsearch tapasztalatod van

Engineernek tekintünk ha

  • a fentieket mélységeiben is ismered
  • mérnöki szemléleted kiterjed a legapróbb részletekre is
  • rendszerszemléletű gondolkodásoddal átlátod az egyes komponensek közötti összefüggéseket

Mit kínálunk?

  • lehetőséget, hogy NE legacy kódokkal kelljen dolgoznod
  • lehetőséget, hogy részt vegyél egy modern technológiákra alapozott rendszer létrehozásában
  • lehetőséget, hogy szakmai fejlődésed folyamatos legyen
  • fiatal és újdonságokra éhes fejlesztői közösséget
  • Budapest belvárosi trendi munkahelyet
  • törzsidős munkarendet és eseti otthoni munkavégzést
  • nálunk nincs szombati munkanap
  • utazási költségeket 100%-ban megtérítjük

A cégről

A ProEmergotech Kft-t egy széles portfólióval rendelkező nemzetközi cégcsoport részeként hoztuk létre 2015-ben azzal a céllal, hogy a jelenlegi erősen szerteágazó webes projektjeink számára - melyeket eddig az USA-ban és Romániában fejlesztettek -  egy közös platformot hozzunk létre. Csapatunk jelenleg ennek a platformnak a fejlesztésén és az említett projektek migrálásán dolgozik.

Meta

SOA, scalable, microservice, HA, Elastic, Redis, Docker, Kubernetes, GoLang, PHP, NodeJS, CI, RabbitMQ, architecture, Jaeger, MySQL, Schemaless, NGinx, async messaging, PaaS, streaming, transcoding, irc, workflow engine, etcd, consul, centrifugo, grpc, msgpack, live metrics, containerized

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egyéb
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szabadúszó / vállalkozó
Minimum bruttó fizetés 1000000
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre