Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Back office ügyfélszolgálati munkatárs

  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Legyél Te is Back Office Ügyfélszolgálati Munkatárs!

Hosszú távú munkalehetőséget keresel, biztos háttértámogatással?

Vagy egyszerűen csak munkahelyet váltanál, kipróbálnád Magad az ügyfélszolgálat területén?

Dolgoztál már back office részlegen és szeretnéd tovább mélyíteni a tudásod?

A Lapker Zrt. és Sprinter Futárszolgálat közös Ügyfélszolgálatának Rád van szüksége!

Téged keresünk, ha:

  • Ismerős számodra az MS Office világa;
  • Használod a számítógépet, nem ijeszt el a számítógépes programok- rendszerek megtanulása
  • Nyitott vagy új feladatokra;
  • A precíz munkavégzés a védjegyed;
  • Örülünk, ha jártas vagy ügyfélszolgálati munkában, de ez nem feltétel

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • Partnereinktől beérkezett kérések és reklamációk kivizsgálása, megválaszolása
  • Határidők betartása;
  • Társosztályokkal való együttműködés.

MIT KÍNÁLUNK?

Versenyképes fizetés

Havi fix alapbér valamint nettó 8.000 Ft béren kívüli juttatás

Utazástérítés

 budapesti és vidéki közlekedés 100%-os térítése

100%-ban bejelentett munkaviszony

 Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled 3 hónap próbaidővel.

Mindenre megtanítunk

Valami nem egyértelmű? Ne aggódj, elméleti és gyakorlati síkon is bemutatjuk neked a munkádhoz szükséges rendszerek használatát!

Könnyen megközelíthető munkahely

Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

Nyugodt környezet

Néha jól esik kiszakadni a betonrengetegből, ehhez tökéletes irodánk csendes, fás, virágos, zöld udvara.

Amennyiben úgy érzed, szeretnél közénk tartozni, várjuk önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével

Munkavégzés helye: 1097 Budapest Táblás u. 32.

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre