Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Back-Office munkatárs

  • AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelõ Zrt.
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 29 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

BACK-OFFICE MUNKATÁRSAT

keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • a befektetési alapok, nyugdíjpénztárak számlamozgásainak ellenőrzése
  • értékpapír ügyletek elszámolása
  • értékelési árfolyamok rögzítése
  • kapcsolattartás letétkezelőkkel, partnerekkel
  • ügyfél -, partner- és értékpapír törzsadatok rögzítése

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség
  • aktív középszintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Excel ismeret.

Előnyök:

  • befektetési alapkezeléssel, portfoliókezeléssel kapcsolatos szakirányú vizsgák (tőzsdei szakvizsga, VAP)
  • értékpapír back-office területen szerzett tapasztalat

Rád van szükségünk, ha:

  • jellemző Rád a pontosság, precizitás,
  • képes vagy felelősségteljesen dolgozni,
  • szorgalmas vagy, és szereted a kihívásokat.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi nagyvállalati környezet
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • betekintés a pénzügyi szférába.

Ragadd meg a lehetőséget és jelentkezz!

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Banki elemző, Értékpapír szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre