Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Back Office munkatárs

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Budapest, Pest
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Magyarország egyik vezető, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatójához

munkakörbe

keresünk legalább 2-3 éves szakmai tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat fejlődési lehetőséggel teli szakmai feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Pénz- és értékpapírszámla mozgások könyvelése, ellenőrzése
  • Ügyfélmegbízások könyvelése és teljesítése
  • Nemzetközi Crossborder ügyletek elszámolása
  • Társasági események követése és könyvelése
  • Részvény, állampapír, kötvény ügyletek elszámolása, számlakivonatok egyeztetése
  • Jelentések küldése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Befektetési szolgáltatónál, pénzintézetnél, Back Office-ban szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiváló munkafeltételek
  • elegáns irodai környezet
  • dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre